18 лип. 2018

Спортивне свято

У дитячому садку пройшли спортивні змагання: "Добридень, літо", в яких прийняли участь всі вікові групи. Команди "Капітошка" і "Сонечко" показали спритність, ловкість, швидкість. Перемогла дружба.
1 черв. 2018

1 червня День захисту дітей.

Цікаве святкове дійство підготували вихователі для малюків.
22 трав. 2018

"Педагогічний профтест" на відмінно

Вихователі дитячого садка прийняли участь у "Педагогічному профтесті", який проводився на інтеренет - порталі рейтингу освітніх закладів України. Всі склали його на відмінно й отримали сертифікати за 1-е рейтингове місце.
17 трав. 2018

Дошкільнята та працівники закладу прийняли участь у святкуванні дня вишиванки.
17 квіт. 2018

Навчальні тренування в ДНЗ

У дитячому садку пройшли практичні тренування з питань евакуації дітей та персоналу закладу у разі виникнення пожежі. В заході прийняли участь представники НС, відділу освіти Петропавлівської РДА.
14 бер. 2018

День англійської мови в дитсадку.

В рамках співпраці зі школою до дитячого садка завітали Безверха Вікторія Володимирівна - вчитель англійської мови Миколаївської ЗОШ I - III ступенів, та гостя із Єгипту - волонтер Аміра. Вони знайомилися з дітьми, віталися, грали в ігри і все це на англійській мові. Діти були у захваті. Вони отримали корисний досвід спілкування. А ще вивчили деякі англійські слова.
12 бер. 2018

Вітаємо колегу!

Олефірова Людмила Миколаївна стала переможцем районного туру обласного конкурсу "Мій рідний край - моя маленька Батьківщина". Нагороджена грамотою районного відділу освіти та Дипломом КВНЗ "ДОІППО"
30 січ. 2018

Спортивне свято

Сьогодні в середній групі було гамірно і весело. Це малята і батьки змагалися в спритності, ловкості, швидкості. Спортивне свято вдалося.
29 лист. 2017

Сімейний квест

У старшій групі був проведений сімейний квест "Стежками нашої групи". Спільна участь батьків і дітей викликала масу задоволення і гарний настрій.
8 лист. 2017

Зустріч з головою Дніпропетровської обласної ради

8 листопада 2017 року до дитячого садочка завітав Гліб Олександрович Пригунов. Познайомився з умовами перебування дітей в закладі і подарував малюкам подарунки (спортивні набори для кожної групи).