26 трав. 2023

Випускний 2023

Випускний у дитячому садку – це своєрідний перший рубіж для дошкільнят та їх батьків, адже попереду – нові горизонти і стільки незвіданого і цікавого. 26 травня 2023 року у Миколаївському дитячому садку №2 «Берізка» Миколаївської ТГ пройшов випускний бал. Ми щиро вітаємо наших любих випускників і бажаємо, щоб перші кроки шкільного життя були легкі, зрозумілі і цікаві. Нехай мамина любов і татова підтримка завжди допомагає долати будь-які труднощі! Успіху Вам в усьому!
8 трав. 2023

День пам'яті та примирення

8 травня в Україні та в усьому світі вшановується День пам᾿яті та примирення. Кожне слово у назві цієї дати має глибоке значення. Пам'ять говорить нам про те, що ми маємо не забувати мільйони людей, які загинули у Другій світовій війні. Низький уклін всім, хто захищав Україну
14 квіт. 2023

В наш рідний край весна прийшла. Нам всім Великдень принесла.

Великдень – це свято пробудження природи, нового життя, надії та добра. Вихованці нашого садочку старанно готувалися до свята: виготовляли великодні писанки з паперу, допомагали матусям прикрашати пасочки. Нехай це свято принесе в кожну домівку спокій, добро, злагоду та мир в Україну
9 бер. 2023

Пам'яті Т. Г. Шевченка

Щороку 9 березня українці по всьому світу святкують День народження Тараса Григоровича Шевченка- великого Кобзаря поета та художника. Його слово і зараз важливе та влучне як ніколи. Вихователі та вихованці нашого дитячого садка вшанували пам’ять видатного поета та щирого патріота України. Читали вірші,створили віртуальну виставку дитячих малюнків за творами Тараса Шевченка.
20 лют. 2023

Уклін, вам Герої Небесної Сотні!

20 лютого Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні. Героїв, які ціною власного життя захищали ідеали демократії, відстоювали права та свободи громадян, європейське майбутнє України. До Дня пам’яті Героїв вихованці нашого садочку виготовили Ангелочків. Час плине, а пам'ять про Героїв Небесної Сотні залишається у кожного в серці.
27 січ. 2023

День пам'яті жертв Голокосту.

27 січня весь світ відзначає День пам’яті жертв Голокосту. Голокост – трагедія усього людства. Зберігаючи пам'ять про нього, ми прагнемо до того, щоб світ ніколи більше не допустив повторення цієї жахливої сторінки історії. Запали свічку - вшануй пам'ять жертв Голокосту.
22 січ. 2023

УКРАЇНА СОБОРНА. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

22 січня в Україні відзначається День Соборності. З нагоди цього важливого для кожного українця свята вихованці нашого дитячого садочку створили ланцюжок сердець: «У серці кожної дитини живе любов до України!» Тож нехай цей день ще більше об᾿єднає нас.
28 груд. 2022

Новорічне свято

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Новорічна казка завітала і до Миколаївського дитячого садка №2 «Берізка» Синельниківського району Дніпропетровської області. Веселий сміх, оплески, музика лунали із святково прикрашеної зали. Колектив садочку, батьки та вихованці висловлюють щиру вдячність виконавчому комітету, особисто сільському голові Одоєвцеву Віктору Миколайовичу, депутату Дніпропетровської обласної ради Ковальському Роману Степановичу за солодкі подарунки дітям.
19 груд. 2022

Вітаємо переможців.

Вітаємо педагогічний колектив садочку із зайнятим I місцем у Всеукраїнському творчому конкурсі до Дня Святого Миколая від Перлина Мистецтва у номінації: декоративно-ужиткове мистецтво.
28 лист. 2022

16 Днів проти насильства

Щороку з 25 листопада до 10 грудня відбувається Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції - привернути увагу громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім'ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.