Мережа груп

Миколаївський дитячий садок № 2 «Берізка»  Миколаївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області розташований на території села Миколаївка і належить до комунальної власності територіальних громад, що входять до складу Миколаївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області.

Підпорядкований дошкільний заклад відділу освіти виконавчого комітету Миколаївської сільської ради.

Миколаївський д/с №2 «Берізка» є закладом комбінованого типу для дітей віком від 3-х до 6 ти (7) років. Розрахований заклад на 60 місць ( 3 групи).  На сьогодні в закладі функціонує 2 вікові групи.

Станом на 01.09.2023 року загальна кількість дітей у закладі - 35

Група

Кількість груп

Кількість дітей