Вітаю мамочку зі святом,
І зичу радості й тепла!
У цілім світі ти єдина,
Моя найкраща і свята.
Малюки та працівники дитячого садочку вітають всіх жінок зі святом Весни. Бажаємо щастя, добра, спокою, миру і перемоги.

Переходьте за посиланням:  https://www.facebook.com/100014916913938/videos/719309216854085/

Дорогі батьки! Любі дітки! Вітаємо вас з Днем Святого Валентина!
Любіть себе. І з недоліками, і з перевагами. Сумних чи веселих. Часом з невдачами, і з перемогами! Турбуйтесь, вірте та приймайте себе, адже з цього починається все.

Шановні Батьки! Офіційні документи, Закони щодо протидії булінгу, рекомендації та поради ви знайдете, перейшовши на сторінку "Прозорість та інформаційна відкритість", підсторінка "Протидія булінгу" на цьому ж сайті.

Колектив та вихованці Миколаївського дитячого садка №2 "Берізка" вітають всіх з Днем Незалежності України! Бажаємо мирного неба, непохитної віри та щасливого майбутнього у вільній процвітаючій Україні!

Шановні батьки! З 01.09.2023 року дитячий садок розпочинає роботу в очному режимі за короткотривалою формою перебування: з 8.00 до 12.00 годин (4 години). Чекаємо діток в садочку!

Дорогі жінки, сьогодні ваш день, день весни, краси та ніжності. Нехай весняне сонечко розтопить усі негаразди, зігріє своїми променями, а привітання від діток подарує чудовий настрій. Зі святом Вас!!!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Пропонуємо діткам взяти участь:

У Всеукраїнському конкурсі "Правила дорожнього руху" до Тижня безпеки дорожнього руху 18.11.2022 р.
У Всеукраїнському конкурсі "Будьмо гідними!" до Дня Гідності і Свободи України 21.11.2022 р .

Посилання на конкурси будуть надіслані у вайбер-групи.

Шановні батьки!

З 14.11.2022р. по 18.11.2022 р. у дитячому садку буде проходити Тиждень безпеки дорожнього руху. В рамках Тижня 18.11.2022 року буде проведено єдиний національний урок "Безпечна дорога додому". Всі заходи будуть проводитися онлайн. Залучайтеся з малюками до участі. Бережіть себе і своїх діток!

Шановні батьки! Пропонуємо вашим діткам взяти участь у II Всеукраїнському Творчому конкурсі "До Дня Українського Козацтва", який буде проходити з 14 вересня по 15 жовтня 2022 року. Умови конкурсу у ваших вайбер групах.

З 1 вересня 2022 року розпочинається новий навчальний рік у садочку. Вся освітня робота буде проводитись у дистанційній формі. Набір дітей у дитячий садок продовжується! Чекаємо на діток!

УВАГА! З 01.06.2021 року по 08.06.2021 року дитячий садок працювати не буде. Розпорядження сільського голови.

З 02 листопада 2020р. по 13 листопада 2020 р. призупинено освітній процес у закладах дошкільної освіти. Розпорядження сільського голови №357-р від 30 жовтня 2020 року.

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 25.03.2020 р. Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

ОФІЦІЙНО!
З 12.03.2020 по 03.04.2020 запроваджується карантин у закладах освіти Миколаївської ОТГ Петропавлівського району (в тому числі і у КЗДО "Миколаївський д/с №2 "Берізка"")

Під час карантину вживати всі профілактичні заходи щодо запобігання поширення хвороби, спричиненої вірусом.

Увага! Фото свят, розваг та інших заходів, які проводяться в дошкільному закладі можна подивитися в соціальних мережах (фейсбук).