Матеріально-технічне забезпечення ЗДО

Матеріально-технічне забезпечення закладу дошкільної освіти

Миколаївський дитячий садок № 2 “Берізка” побудований за типовим проектом у 1970 році. Будівля одноповерхова , загальною площею 467,5 кв.м. Стан її збереження задовільний. Навчальні та адміністративні приміщення   дошкільного закладу мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, ревізія системи опалювання,  вентиляційних та каналізаційних систем.

В дошкільному закладі є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.

У дитячому садку функціонують: 2 групових приміщеня, кабінет директора,  кабінет психолога, ресурсна кімната, кабінет медичної сестри, харчоблок, комора харчова, комора для майна, комора для інвентаря пральня, роздягальня для персоналу. У закладі створені належні умови для навчання та виховання дітей: кожна вікова група має окреме приміщення, в якому обладнано ігрову, спальну, туалетну кімнату та роздягальню. Кожна група має свій окремий вхід.

В групових приміщеннях створено необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Створено безпечне освітнє середовище. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є  сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві освітньо-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках.

Педагоги мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання:  2 ноутбуки з підключенням до інтернет мережі, Wi-Fi,  3 принтери,  телевізор.

Загальна площа території закладу 0,6704 га. Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру.  Кожна група має окремий ізольований  майданчик , на  яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання. На території закладу встановлено спортивний майданчик площею 77 кв.м. На території закладу облаштоване найпростіше укриття.

Територія закладу добре озеленена декоративними деревами та кущами, естетично оформлені квітники; створено куточок лісу, декоративну доріжку. Силами працівників закладу на території дитячого садка, ігрових майданчиках створено «казкове містечко» (озеро з лебедями і жабками, пальма, черепаха, лісові звірята, годівниці для птахів, квіти з метеликами та бджілками, жирафи і зебри, грибки і лісовички тощо); куточок лісу; квіткову доріжку які мають естетичний вигляд та пізнавальне значення.