Колектив дошкільного закладу

Колектив налічує 10 чоловік. Очолює його директор Воронко Світлана Миколаївна. Працівники різного віку від 29 до 60 років. Стаж роботи від 6 років  до 38 років.

Із них педагогічні працівники:

Воронко Світлана Миколаївна – директор, освіта вища, закінчила Бердянський державний педагогічний інститут ім. П. Д. Осипенко в 1998 році, спеціальність- "Дошкільне виховання", кваліфікація-викладач дошкільної педагогіки і психології, вихователь дітей дошкільного віку,  «Спеціаліст вищої категорії». Стаж педагогічної роботи 38 років , на посаді директора – 30 років. Працює в дитячому садку вихователем з 04.12.1989 року. На посаді директора - з 16.04.1993 року.

Олефірова Людмила Миколаївна – вихователь, освіта неповна вища, закінчила Дніпропетровське педагогічне училище з відзнакою в 1993 році, спеціальність - дошкільне виховання, кваліфікація - вихователь дошкільного закладу, диплом молодшого спеціаліста. Стаж педагогічної роботи 17 років . Працює в дитячому садку з 10.01.2006 року .

Саломатіна Альона Юріївна - вихователь, освіта вища, закінчила державний вищий навчальний заклад «Запорізький національний університет Міністерства освіти і науки України" в 2015 році, спеціальність - «Соціальна педагогіка», кваліфікація - соціальний педагог. Стаж педагогічної роботи 9 років. Працює в дитячому садку з 01.04.2015 року (знаходиться в декретній відпустці).

Мальцева Аліса Миколаївна - вихователь, освіта повна вища, закінчила Бердянський державний педагогічний університет у 2019 році. Здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти МАГІСТР. Спеціальність: дошкільна освіта. Професійна кваліфікація: організатор дошкільної освіти, практичний психолог.  Стаж педагогічної роботи 6 років . Працює в дитячому садку з 01.08.2017 року (знаходиться в декретній відпустці).

Селіванова Ірина Вячеславівна - вихователь, освіта неповна вища, закінчила Дніпропетровське педагогічне училище в 1987 році. Спеціальність – дошкільне виховання. Кваліфікація – вихователь дошкільного закладу (дитячого садку). Стаж педагогічної роботи 31 рік. Працює в дитячому садку з 01.08.2017 року.

Медичні працівники:

Тупіка Вікторія Юріївна -сестра медична старша, освіта неповна вища, закінчила Павлоградське медичне училище , засноване на спільній власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Дніпропетровської області у 2012 році,спеціальність – сестринська справа,  кваліфікація – медична сестра, диплом молодшого спеціаліста, загальний стаж медичної роботи 11 років. Працює в дитячому садку з 12.03.2018 року.

Обслуговуючий персонал:

Літвінова Лариса Іванівна - завідувач господарства, працює в ЗДО з 2013 року.
Мул Олена Валеріївна - помічник вихователя, працює в ЗДО з 2013 року.
Бусенко Олена Миколаївна - помічник вмхователя, працює в ЗДО з 2017 року.
Брудіна Світлана Василівна - кухар, працює в ЗДО з 2013 року.
Олефірова Любов Григорівна - опалювач - двірник, працює в ЗДО з 2009 року.

«Навіть молодий і недосвідчений педагог в єдиному, згуртованому колективі, очолюваному майстром – керівником, більше зробить, ніж будь-який досвідчений і талановитий педагог, який іде в розріз з педагогічним колективом.

Нема нічого страшнішого від індивідуалізму і склоки в педагогічному колективі; нема нічого огиднішого, нема нічого шкідливішого. В єдиному педагогічному колективі не потрібно гнатися за тим, щоб блиснути своїми особистими знаннями, потрібно гнатися за тим, щоб блиснути досягненнями цілого колективу».

А. С. Макаренко