1 бер. 2019

Всеукраїнське заняття доброти.

Вихователі нашого дитячого садочка долучилися до проведення Всеукраїнського заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».
15 лют. 2019

Святкуємо Стрітення.

Кажуть в народі, що всередині лютого зустрічаються дві пори року — Зима та Весна. Цю зустріч Стрітенням назвали. Свято Стрітення здавна шанувалось в Україні.
8 січ. 2019

"Казка про Різдво"

Дітлахи дитячого садка, з задоволенням дивились казку про Різдво, яку показали вихователі з використанням драматизації, лялькового та настільного театрів.
23 лист. 2018

День пам'яті голодомору

Сьогодні у дитячому садку пройшли заходи до дня вшанування пам’яті голодомору. У всіх групах проведено заняття, на яких діти виконали аплікацію квітки Незабудки – символу пам’яті про голодомор. А потім всі групи зробили спільну аплікацію. Наклеїли на мапі України свічки пам’яті та колоски пшениці.
19 лист. 2018

"DOBRE" в гостях у садочку.

В Миколаївській громаді працювали наші партнери з програми USAID Ukraine - USAID Україна #DOBRE. Завітали гості і до нашого садочка. Зустріч була цікавою та корисною. Вперше пройшло базове вимірювання індексу спроможності місцевої влади.
30 жовт. 2018

Малюнки осіннім листям

До свята осені у дитячому садку був організований конкурс: "Малюнки осіннім листям". Кожна група презентувала свою композицію. "Осінні чари" - старша група; композиція по казці "Осінній переполох" - середня група; "Їжачки-трудівнички" - молодша група. А на подвір'ї всі групи створили спільний малюнок: "Осіння фантазія".
17 вер. 2018

Велорух єднає громаду

В рамках проекту "Європейський тиждень мобільності 2018" в дитячому садку пройшов веселий захід «Дошкільнята - веломалята». діти в захваті приймали участь у велоестафетах, конкурсах, вивчали правила дорожнього руху, раділи гарним подарункам від організаторів проекту ЄТМ.
3 вер. 2018

День знань в молодшій групі

Цікаво, святково, в ігровій формі провели день знань для самих маленьких дошкільняток вихователі Грінько Анастасія Валентинівна та Одоєвець Альона Юріївна.
23 серп. 2018

Державне свято у садочку.

Дитячий садок святкує День Державного Прапора та Незалежності України. У всіх групах пройшли тематичні заняття і загальне свято.
16 серп. 2018

Свято: "Літо-літечко"

Сьогодні у дитячому садку було святково і весело.Вихователі організували для дошкільнят свято: "Ліо-літечко". На гостину до малят завітали Злючка-Колючка, Бджілка, Літо. Малюки співали, танцювали, грали в ігри, перекачували мильні бульбашки, надували піну, складали квіти. Злючку -Колючку зробили доброю і ввічливою. Діти отримали позитивні емоції і гарний настрій.