26 лист. 2022

День пам'яті жертв голодомору

Голод. Це страшне слово. Ми повинні завжди пам’ятати про ті лихоліття, щоб страшне минуле ніколи не повторилося. В пам'ять про жертв голодомору вихованці нашого дитячого садочку запалили свічки пам᾿яті.
25 лист. 2022

50 років нашій "Берізці"

Сьогодні для нас особливий день, бо у нашої "Берізки" ЮВІЛЕЙ! 50 років дитячому садочку! Давайте разом помандруємо по сторінках його історії.
1 вер. 2022

День Знань

У дитячому садку пройшов (онлайн) День знань. Тема першого заняття: "Україна- моя батьківщина". Дітки знайомилися з державними та природними символами України. Згадували про воїнів, які захищають нас та нашу Україну. Вивчали правила безпеки, збереження свого життя і здоров'я.
23 серп. 2022

День державного прапору

Колектив дитячого садка приєднався до фотоланцюга "Дніпропетровщина шанує прапор, де квітне небо й золото хлібів".
26 січ. 2022

Реалізовано проєкт: "Кімната можливостей"

Завдяки конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» у нашому дитячому садку з᾿явилася сучасна, облаштована ресурсна кімната. Реалізація проєкту стала можливою за фінансової підтримки ДТЕК у співпраці з Миколаївською сільською радою. Ми щиро вдячні компанії ДТЕК, Миколаївській сільській раді, сільському голові Одоєвцеву В. М., ініціативній групі батьків та працівників закладу
26 квіт. 2021

35-і роковини Чорнобильської катастрофи

Страшна трагедія, яка сталася в Припяті, відлунює й досі в житті багатьох людей світу. Наш дитячий садок долучився до відзначення 35 річниці вшанування Чорнобильської трагедії.
22 квіт. 2021

Спеціальні об'єктові тренування в дитсадку

22 квітня у дитячому садку було проведено День Цивільного Захисту з метою навчання учасників освітнього процесу правилам безпечної життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки в умовах надзвичайних ситуацій.
20 квіт. 2021

Сертифікати учасника Міжнародного заняття доброти

Вихователі нашого закладу взяли участь у Всеукраїнському занятті доброти "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин" та отримали сертифікати
19 груд. 2020

Святий Миколай в гостях у дошкільнят.

До наших чемних, добрих та вихованих діточок Святий Миколай прийшов з найсолодшими подаруночками. Вихователі підготували святкову виставу, після якої діти із задоволенням повеселилися з Миколаєм. Дуже дякуємо за солоденькі подарунки виконкому сільської ради, відділу освіти та особисто сільському голові Одоєвцеву В. М., який завітав на наше свято.
14 жовт. 2020

Продовження адаптивного карантину

Уряд продовжив дію карантину до кінця року. Заклади дошкільної освіти продовжать працювати у звичайному режимі, але з урахуванням усіх рекомендацій МОЗ та головного санітарного лікаря України.