5 груд. 2019

Всесвітня акція «16 днів проти насильства».

Педагоги нашого садочка приєдналися до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства». У рамках акції відбулися такі заходи:
31 жовт. 2019

Благодійний ярмарок у дитячому садку.

31 жовтня, під час осінніх свят, колектив дитячого садка провів благодійний ярмарок в рамках Всеукраїнської благодійної акції “Назустріч мрії” для онкохворих дітей.
27 вер. 2019

Тиждень безпеки дорожнього руху.

З 23.09 по 27.09.2019 р. у дитячому садку пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, під час якого педагоги знайомили малюків з правилами поведінки на дорогах, у громадському транспорті, виховували дбайливе ставлення до свого здоров’я і життя.
18 вер. 2019

На велосипеді – у здорове майбутнє.

Долучаючись до Європейського тижня мобільності, вихователі нашого садочку організували для малюків колективну аплікацію. Дітки із задоволенням фантазували, уявляли, розповідали про різні сталі види транспорту та про транспортні засоби своєї мрії.
23 серп. 2019

Урочистості до Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора

Зі святом, рідна Україно! Ти в нас на всіх одна — єдина!» — під такою назвою в нашому садочку пройшли урочистості з нагоди святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.
16 лип. 2019

Школярі Миколаївської ЗОШ в гостях у садочку.

Сьогодні до нас у садочок завітали школярі Миколаївської ЗОШ, учасники проекту Zero Waste School із економічною казкою "Пригоди у лісі".
3 черв. 2019

Свято для малюків.

Сьогодні у дитячому садку відбулося святкування дня захисту дітей.
26 квіт. 2019

Тиждень психології у ЗДО.

З 22 по 26 квітня у дитячому садку «Берізка» проходив тиждень психології. Для батьків та співробітників було створено «Паркан психологічного розвантаження», де вони висловлювали свої думки, побажання, пропозиції. А діти могли відзначити свій настрій в «Калейдоскопі настрою» та «Веселці емоцій».
25 квіт. 2019

День цивільного захисту в ЗДО.

25 квітня у дитячому садку був проведений День цивільного захисту з метою формування у вихованців навичок безпечної поведінки та відпрацювання практичних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.
8 квіт. 2019

Увага! Кір!

У дитячому садку медичною сестрою Тупікою Вікторією Юріївною була проведена профілактично-просвітницька робота щодо профілактики захворюваності на кір.