24 лист. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 20.11.2023 по 24.11.2023 року у дитячому садку проводився Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях, дорогах, у транспорті. Цікаві завдання, ігри, творча діяльність, різноманітна рухова активність, розв’язання проблемних ситуацій – зробили Тиждень безпеки дорожнього руху пізнавальним і незабутнім для малят.
18 лист. 2023

Тиждень безпеки дитини

З 13.11.2023 по 17.11.2023 у дитячому садку пройшов Тиждень безпеки дитини. Дошкільнята знайомилися з правилам поводження в природі, на дорозі, коли сам вдома, з незнайомими людьми, з небезпечними предметами; повторювали як діяти під час стихійних лих, виникнення пожежі, при сигналі «Увага всім»; яких правил дотримуватися в укритті; вчилися піклуватися про своє здоров’я. Разом з Песом Патроном та героями СорОК і ПоНІ закріпили знання про мінну безпеку; розучили руханку «Крокуй до укриття». Провели практичний тренінг з евакуації вихованців і працівників з приміщень дошкільного закладу на випадок виникнення надзвичайної ситуації. Як підсумок вихователі провели спортивну розвагу «Школа рятівників».
28 жовт. 2023

Квест-розвага «По стежинках Гарбуза»

Осінній «дивограй» зазирнув у гості і до вихованців старшої групи Миколаївського дитячого садка №2 «Берізка» Миколаївської ТГ та приніс із собою захоплюючий захід – квест-розвагу «По стежинках Гарбуза». Малюки із задоволенням мандрували стежинками головного героя свята від зупинки до зупинки, виконуючи цікаві, веселі, творчі, «смачні» завдання. Осіння розвага викликала у дошкільнят задоволення, гарний настрій та радісні емоції.
10 жовт. 2023

Всеукраїнський флешмоб "Руханка сили"

Вихованці та педагоги Миколаївського дитячого садка №2 «Берізка» 10 жовтня долучилися до святкування Дня ментального здоров’я та Всеукраїнського флешмобу на його честь «Руханка сили», організованого Міністерством освіти і науки України спільно з дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ в Україні, ГО «Рух Олександра Педана «JuniorS» та за сприяння Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?"
1 жовт. 2023

День захисників та захисниць України!

1 жовтня велике свято-День захисників та захисниць України! Зі святом Вас, наші сильні та непохитні герої! Від щирого серця, з любов’ю і великою пошаною дякуємо кожному і кожній, хто мужньо захищає нашу державу! Бажаємо віри, миру, стійкості та мужності. Залишайтеся такими ж сильними, добрими, мудрими та обов’язково повертайтеся додому!
29 серп. 2023

Всеукраїнська акція пам᾿яті «Сонях».

29 серпня відзначають День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за Незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Педагоги та вихованці Миколаївського дитячого садка №2 «Берізка» приєдналися до участі у всеукраїнській акції пам᾿яті «Сонях».
29 черв. 2023

Урок від ДСНС: "Безпека життєдіяльності"

29-го червня інспекторський склад Синельниківського району провели урок за темою: «Безпека життєдіяльності». Під час уроку фахівці ДСНС нагадали малечі правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога». Пояснили, що вибухонебезпечні предмети становлять смертельну загрозу. Щоб діти не засиділися на одному місці, була проведена рухлива гра з вивчення трьох правил «Не підходь», «Не чіпай» та «Зателефонуй 101». Загадували загадки на вказану тематику, дітвора активно відгадувала та показувала небезпечні предмети на ілюстраціях до загадок. Малеча з радістю опановувала нові знання з мінної тематики.
1 черв. 2023

Я щаслива дитина!

До Дня захисту дітей у дитячому садку пройшла святкова розвага. Весела дружня атмосфера панувала в садочку. Бажаємо нашим малюкам щасливого дитинства під мирним небом.
31 трав. 2023

Фізкультурно-оздоровчий захід MOVE Week 2023- Ukraine

Наш дитячий садок приймає участь у фізкультурно-оздоровчому заході MOVE Week 2023- Ukraine. MOVE Week – це щорічна глобальна подія, яка демонструє переваги активного способу життя та регулярних занять спортом і фізичною активністю. Організаторами заходу є: Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України за підтримки польських партнерів Фонду V4Sport та Krokiet & Lama Academy, ГО «UkraineActive».
29 трав. 2023

Фізкультурно-оздоровчий захід MOVE Week 2023- Ukraine

Миколаївський дитячий садок №2 «Берізка» Миколаївської ТГ Синельниківського району також долучився до міжнародної ініціативи MOVE Week 2023. 22-28 травня 2023 року в онлайновому режимі відбудеться фізкультурно-оздоровчий захід MOVE Week 2023, організаторами якого є: Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України за підтримки польських партнерів Фонду V4Sport та Krokiet & Lama Academy, ГО «UkraineActive». До участі запрошуються і заклади дошкільної освіти.